5
May

Asterix Avo pakt voor de 4e keer op rij de dubbel

In een tot de nok gevulde sporthal De Meerminnen met twee supporterclans die alles uit de kast haalden om hun team naar de overwinning te schreeuwen, kon Asterix Avo gisteren voor het vierde jaar op rij de kampioenstitel en dus de dubbel pakken.

Geen enkele scenarioschrijver kan dit bedenken. In een finale ‘best-of-five’ wonnen beide teams elk twee wedstrijden waardoor dus ‘de belle’ de beslissing moest brengen. In die vijfde wedstrijd wonnen beide teams elk twee sets, dus een vijfde set moest de kampioen opleveren. Hier bleken de Asterix Avo dames het hoofd best koel te kunnen houden en sloegen onmiddellijk een kloof van vijf punten.

Na meer dan twee uur wedstrijd viel dan het verdict over de titelstrijd tussen twee teams die alleen Belgische speelsters op het wedstrijdblad hebben staan. Een unieke gebeurtenis, maar wellicht het resultaat van een heel seizoen hard werken. Deze play off reeks was dan ook reclame voor het Belgische damesvolleybal in het algemeen.

Proficiat team, staf én supporters en bedankt voor alweer een prachtig seizoen.