11
feb

Drie teams naar Halve Finale Beker van Oost-Vlaanderen

In de kwartfinale wisten 3 van de 4 overgebleven ploegen zich te plaatsen voor de Halve Finale.
Bij de beker U13 heeft het U13B team een goede wedstrijd gespeeld, maar zij moesten uiteindelijk wel hun meerdere erkennen in Nazareth.  De U13A heeft zich dan weer vrij gemakkelijk kunnen plaatsen voor de Halve finale. Het versloeg op verplaatsing Oudenaarde met 0-3.

Bij de U15 gaan beide teams door naar de Halve Finale. Hier komen zij tegen elkaar uit. We weten dus nu al zeker dat we een team in de Finale hebben staan.
De U15A wist zich te plaatsen door één van de favorieten uit te schakelen. Dit met een overtuigende 0-3 tegen VC Aalter.  De U15B heeft er hard voor moeten knokken en hadden zelfs vijf sets nodig om de Halve Finale te bereiken.  Dit tegen Gimm-e Waasland.

In het weekend van 2 en 3 maart worden de halve finales gespeeld in Bazel.  Lekker dichtbij, dus hopelijk ook veel supporters om ons naar de Finale te schreeuwen.

Zaterdag 2 maart 11.00u  U15  Asterix Avo A – Asterix Avo B
Zondag 3 maart 9.00u  U13  Asterix Avo A  – Mevoc Meerbeke A