Liga A

Speelsters

player

Yana de Leeuw

player

Silke van Avermaet

player

Paula Boonstra

player

Martina Nosekova

player

Marlies Janssens

player

Margo Voets

player

Justine D’Hondt

player

Joke Hoeyberghs

player

Janne Devos

player

Celine van Gestel

player

Britt Rampelberg

player

Anke Waelkens

Trainers

Trainer 1

Gert Vande Broek

Trainer 1
Trainer 2

Kris Vansnick

Trainer 2
Trainer 3

Raf Vekemans

Trainer 3

Locatie

Sporthal de Meerminnen

Klapperstraat 103, 9120 Beveren, Belgiƫ