Liga A

Speelsters

player

Yana de Leeuw

Silke van Avermaet

Silke van Avermaet

player

Paula Boonstra

player

Martina Nosekova

Marlies Janssens

Marlies Janssens

player

Margo Voets

Justine D’Hondt

Justine D’Hondt

player

Joke Hoeyberghs

Janne Devos

Janne Devos

Celine van Gestel

Celine van Gestel

player

Britt Rampelberg

player

Anke Waelkens

Trainers

Gert Vande Broek

Gert Vande Broek

Trainer 1
Kris Vansnick

Kris Vansnick

Trainer 2
Raf Vekemans

Raf Vekemans

Trainer 3

Locatie

Sporthal de Meerminnen

Klapperstraat 103, 9120 Beveren, Belgiƫ