Liga A

Speelsters

Yana de Leeuw

Yana de Leeuw

Silke van Avermaet

Silke van Avermaet

Paula Boonstra

Paula Boonstra

Martina Nosekova

Martina Nosekova

Marlies Janssens

Marlies Janssens

Margo Voets

Margo Voets

Justine D’Hondt

Justine D’Hondt

Joke Hoeyberghs

Joke Hoeyberghs

Janne Devos

Janne Devos

Celine van Gestel

Celine van Gestel

Britt Rampelberg

Britt Rampelberg

Anke Waelkens

Anke Waelkens

Trainers

Gert Vande Broek

Gert Vande Broek

Trainer 1
Kris Vansnick

Kris Vansnick

Trainer 2
Raf Vekemans

Raf Vekemans

Trainer 3

Locatie

Sporthal de Meerminnen

Klapperstraat 103, 9120 Beveren, België